LOGO1.png
PIZZA PÅ RESTAURANG HAR BLIVIT

EASY PEASY

SKAPA DIN EGNA KVALITETSPIZZA MED VÅRAN PIZZABOTTEN

VILL DU BÖRJA SERVERA PIZZA?

Vi fixar din pizzabotten!

Med våra pizzabottnar kan du utan lång förberedelse skapa din egna kvalitetspizza. Pizzorna handbakas av oss i pizzafabriken i Nyköping. Degen får jäsa i minst  timmar innan bakas den ut för hand och gräddas i våran stenugn. Pizzabottnarna fryses ned styckvis och packas i storpack till Restauranger för en enkel hantering. Olika alternativ finns i både storlekar med eller utan topping, kontakta oss gärna så berättar vi mer om hur vi kan hjälpa just dig med våra produkter.

Du hittar våra produkter bland restauranggrossister i hela landet.

HÄR HITTAR DU VÅRA

RESTAURANGPRODUKTER

Tony's pizzabotten 32 CM Naturell

Art NR: 458497

Tony's pizzabotten 32 CM med Tomatsås

Art NR: 458208

Tony's pizzabotten 22 CM Naturell

Art NR: 458141

Tony's pizzabotten 32 CM Naturell

Art NR: 458497

Tony's pizzabotten 32 CM med Tomatsås

Art NR: 458208

Tony's pizzabotten 22 CM Naturell

Art NR: 458141

Tony's pizzabotten 32 CM Naturell

Art NR: 2017

Tony's pizzabotten 32 CM med Tomatsås

Art NR: 2018

Tony's pizzabotten 22 CM Naturell

Art NR: 2019

Tony's Hawaii 30 CM Skinka-Ananas

Art NR: 2020

Tony's Peperoni 30 CM Peperoni

Art NR: 2021

Tony's Veggie 30 CM Lök-Paprika

Art NR: 2022

KONTAKTPERSONER RESTAURANGFÖRSÄLJNING

Jessica Holmer

KAM/Distriktansvarig
Region Mellan Nord

Telefon:
070-584 82 20

jessica.holmer@tagelindblom.se

Piret Dahlin

KAM/Kedjekunder
Region Stockholm/Norr

Telefon:
070-867 37 71

piret.dahlin@tagelindblom.se

Marina Haglund

KAM/Pizzagrossist
Region Mellan Syd

Telefon:
076-868 97 92

marina.haglund@tagelindblom.se

Mikael Andersson

KAM/Kedjekunder
Region Väst

Telefon:
070-246 54 49

mikael.andersson@tagelindblom.se

Path Svensson

KAM/Distriktansvarig
Region Syd

Telefon:
070-358 60 09

path.svensson@tagelindblom.se

Jacob Cronehag

Försäljningschef

Telefon:
070-799 52 90

jacob.cronehag@tagelindblom.se

Please reload

ADRESS

FOODSTER AB

IDBÄCKSVÄGEN 12

61138 NYKÖPING

SVERIGE

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
MÄDE IN
NYKÖPING

©2020 by Foodster

NYHETSBREV

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle